Grupa Pino Filmy, zdjęcia, muzyka Dziel się chwilą Darmowy hosting darmowa telewizja internetowa Powiedz innym o sobie Darmowe blogi Pokaz zdjęć, prezentacje multimedialne pytania i odpowiedzi zadania, testy, śmieszne pytania, łamigłówki

wszystkie foto video tekst
To ja, naczelna.

Dzisiejsza premiera xoxo jeszcze kilka dni temu zapowiadała się jako 
radosne święto, ale dzięki intensywnej działalności przyjaciół z konkurencji zamiast radości od rana jestem zestresowana, zdenerwowana i - mówiąc szczerze - trochę smutna.

Wczoraj znów opublikowano chyba już setny artykuł będący niczym innym 
jak tylko wylewem żółci i jadu zmieszanych we wspólnym kuble nienawiści wycelowanej we mnie; nie do wiary, że komuś może tak zależeć na ciągłym obrażaniu i znieważaniu kogoś, kto stara się swoją ciężką pracą uczciwie zarobić na karmę dla Daisy. Poważnie zastanawiam się czy i tym razem odpuścić i spuścić temat niczym kupę (tak właśnie kojarzy mi się Wojciech Cejrowski), czy może walczyć o ukaranie chama.

Ale wiecie Państwo? Nie poddam się! Psy szczekają, karawana jedzie 
dalej: od dziś codziennie zapraszam Państwa do przyjaznego świata xoxo - będziemy pisać i mówić o znanych i lubianych, śledzić najważniejsze wydarzenia  i docierać do wschodzących talentów. Chcemy Państwa bawić, zajmować i skłaniać do zadawania własnych pytań. 
Wierzę, że razem z moim znakomitym zespołem staniemy na wysokości zadania.

XOXO, moi Państwo!

Agnieszka Frykowska
22 kwietnia 2008
 
Źródło: PL

Komentarz tylko dla zalogowanych