Grupa Pino Filmy, zdjęcia, muzyka Dziel się chwilą Darmowy hosting darmowa telewizja internetowa Powiedz innym o sobie Darmowe blogi Pokaz zdjęć, prezentacje multimedialne pytania i odpowiedzi zadania, testy, śmieszne pytania, łamigłówki

wszystkie foto video tekst
Michał Wiśniewski oskarżony został niedawno o popełnienie plagiatu. Artysta nie zgadza się ze stawianymi mu zarzutami i zapowiada, że zignoruje wyrok sądu.



Ponadto kontrowersyjny wokalista, mówi o tym w bardzo dosadny i wulgarny sposób.– „Postanowiłem więc, że złożę wniosek do Sądu Najwyższego o kasację wyroku ale i tak po konsultacjach z żoną stwierdziłem, że niesłuszne poddanie się karze będzie równoznaczne z przyznaniem się do winy. Zignoruję więc wyrok pod groźbą dalszych kar z więzieniem włącznie. Zawsze byłem zdania, że prawda jest tylko jedna. Punkt widzenia może wprawdzie zależeć od punktu siedzenia ale w tym przypadku prawda jest tylko jedna! Jeżeli miałbym przeprosić zabójcę i złodzieja pomimo tego, że chciałem mu pomóc to wolę zgnić w więzieniu przez jakiś czas. Niewysoki Sądzie - NIE!!! Ja rozumiem, że Sądy są niezawisłe ale jesteście tylko ludźmi a tym razem daliście d... w 100% ! I nie jest to obraza Waszego majestatu a jedynie ocena Waszej pracy... Nie chciało się najwyraźniej...”– napisał na swoim blogu Michał. Czyżby mało mu było sądowych wezwań ? Ta wypowiedź może go sporo kosztować.
ka

Komentarz tylko dla zalogowanych